با سرویس اعتبار بانکی اسنپ‌پی

الان بخـر، بعـدا پرداخت کن!

راهنمای دریافت اعتبار بانکی از اسنپ‌پی!

مزایای استفاده از اعتبار بانکی اسنپ‌پی

اعتبار بانکی اسنپ‌پی به شما این امکان را می‌دهد تا سقف ۵۰ میلیون به صورت کاملا آنلاین اعتبار بگیرید و  هر آنچه نیاز دارید، از پوشاک و لوازم خانگی گرفته تا لوازم دیجیتال و حتی هزینه سفر را به راحتی و بدون دغدغه خریداری کنید و مبلغ اعتبار درخواستی را در اقساط دلخواهتان پرداخت کنید.
وام اسنپ پی
قدرت خرید بیشتر

اعتبار خرید تا سقف ۵۰ میلیون تومان و بدون ضامن

مدیریت وام اسنپ پی
اقساط بلند مدت

بازپرداخت مبلغ اعتبار در اقساط بلند‌مدت تا ۲۴ ماه

پرداخت سریع اسنپ پی
خرید آسان

خرید از همه فروشگاه‌های آنلاین اسنپ‌پی، بدون محدودیت در تعداد کالا‌ یا مبلغ سفارش

مراحل دریافت اعتبار بانکی برای خرید از اسنپ‌پی

۱. ثبت درخواست اعتبار بانکی

برای دریافت اعتبار بانکی اسنپ‌پی کافی است وارد برنامه سرویس اعتباری شوید و از قسمت «اعتبار بانکی»، مبلغ و تعداد اقساط دلخواه خود را انتخاب کنید.

درخواست وام اسنپ‌پی
ثبت درخواست وام اسنپ‌پی

۲. بررسی امکان دریافت اعتبار بانکی

در این مرحله رتبهٔ اعتباری، سوابق چک برگشتی و قسط‌های معوقهٔ بررسی شده و میزان خوش‌حسابی شما در شبکهٔ بانکی کشور بررسی می‌شود. اعتبار سنجی برای دریافت اعتبار بانکی از بانک ملت هزینه ای ندارد.

پیش از درخواست اعتبار بانکی مطمئن شوید حساب بانک ملت و چک صیادی بنفش به نام خودتان داشته باشید.

اگر در بانک ملت حساب ندارید، می‌توانید به‌صورت آنلاین یا حضوری حساب باز کنید و درخواست اعتبار بانکی خود را ثبت کنید.

۳. بارگذاری تصویر چک ضمانت

برای بارگذاری تصویر چک صیادی، ابتدا باید یک برگه چک را مطابق با دستورالعمل پر کنید. سپس از چک یک عکس باکیفیت بگیرید. بعد از ورود به برنامه، به قسمت «بارگذاری تصویر چک» رفته و تصویر آن را آپلود کنید.

مدارک وام اسنپ پی
اسنپ‌پی

4. ارسال اصل چک ضمانت

پس از اینکه کارشناسان ما تصویر چک ضمانت شما را تایید کردند، اطلاعات چک خود را با دقت و مطابق با اصل آن در سامانه صیاد ثبت کنید، سپس چک را به آدرس تهران، جردن، ساختمان جین‌وست، پلاک 115 طبقه ۵، شرکت اسنپ‌پی با کد‌پستی 6453827364 ارسال کنید.

۵. ساخت امضای دیجیتال

برای ساخت امضای دیجیتال کافی است اطلاعات فردی خود را تکمیل کرده و احراز هویت تصویری انجام دهید. پس از آن، امضای دیجیتال شما ساخته شده و می‌توانید از آن برای امضای قرارداد اعتبار بانکی اسنپ‌پی استفاده کنید.

اسنپ‌پی
قرارداد اسنپ پی

۶. امضای قرارداد

در این مرحله، قرارداد اعتبار بانکی به صورت آنلاین در اختیار شما قرار می‌گیرد و برای نهایی کردن فرآیند، تنها کافیست با استفاده از امضای الکترونیکی خود، آن را امضا کنید.

۷. دریافت اعتبار بانکی

پس از تایید نهایی بانک، اعتبار درخواستی به موجودی اعتبار بانکی شما اضافه می‌شود. پس از دریافت اعتبار می‌توانید از تمام فروشگاه‌های آنلاین طرف قرارداد با اسنپ‌پی که در برنامهٔ سرویس اعتباری مشاهده می‌کنید، خرید کنید. هنگام خرید از فروشگاه مورد نظر در صفحهٔ پرداخت، گزینهٔ «اعتبار بانکی» را انتخاب کنید.

برای دیدن مبلغ کل اعتبار، موجودی ، بدهی مانده، تعداد اقساط باقی‌مانده و تاریخ سررسید به قسمت «اعتبار بانکی» بروید.

اسنپ پی وام

همین الان به راحتی از اسنپ‌پی اعتبار بانکی بگیر!

سرویس اعتبار بانکی اسنپ‌پی

وام خرید اسنپ‌پی راه‌حلی آسان و به‌‌صرفه برای خرید‌های شماست. می‌توانید تا سقف ۵۰ میلیون تومان بدون نیاز به ضامن و فقط با ارائهٔ یک چک صیادی، وام خرید دریافت کنید و مبلغ وامتان را در قسط‌های بلندمدت تا ۲۴ ماه پرداخت کنید.

از تمام فروشگاه‌های آنلاین طرف قرارداد با اسنپ‌پی که در برنامهٔ سرویس اعتباری مشاهده می‌کنید، می‌توانید خرید کنید. کافی‌ست پس از دریافت وام و هنگام خرید از فروشگاه مورد نظرتان در صفحهٔ پرداخت، گزینهٔ «وام خرید اسنپ‌پی» را انتخاب کنید.

هیچ محدودیتی در تعداد کالا‌های سبد خریدتان وجود ندارد و شما می‌توانید تمام مبلغ وام یا بخشی از آن را برای خرید یک یا چند کالای مختلف استفاده کنید.

نه، این وام فقط برای خرید کالا قابل‌استفاده است.

  • داشتن حساب بانک ملت. اگر در بانک ملت حساب ندارید، می‌توانید به‌صورت آنلاین یا حضوری یک حساب ملت باز کنید و بعد از آن درخواست وامتان را ثبت کنید.
  • داشتن کارت پایان خدمت یا انواع معافیت برای آقایان.
  • داشتن چک صیادی بنفش به ‌نام گیرنده‌ٔ وام برای ضمانت. چک صیادی بنفش همهٔ بانک‌ها قابل قبول است.
  •  مبلغ وام و تعداد قسط‌ها را انتخاب کنید.
  • امکان‌سنجی دریافت وام را انجام بدهید. 
  •  تصویر چک ضمانت را طبق دستورالعمل پر کرده و بارگذاری کنید.
  • پس از تأیید تصویر چک ضمانت، اطلاعات چک را طبق راهنما در سامانه صیاد ثبت کنید سپس اصل چک را به نشانی اسنپ‌‌پی پست کنید.
  •  طبق راهنما، یک امضای الکترونیکی آنلاین یک بار مصرف برای امضای قرارداد‌تان بسازید.
  •  قرارداد آنلاین وامتان را امضا کنید.

پس از طی این مراحل، تا حداکثر ۷۲ ساعت بعد وامتان را دریافت می‌کنید.

اگر تمام مراحل دریافت وام را بدون وقفه طی کنید و نقصی در مدارک و استعلام‌ها وجود نداشته باشد، می‌توانید بین یک هفته تا ۱۰ روز وامتان را دریافت کنید.

در صورت تکمیل نکردن مراحل، بعد از ۳۰ روز درخواستتان منقضی شده و لازم است درخواست جدید ثبت کرده و تمام مراحل را از ابتدا طی کنید. بهتر است همهٔ مراحل درخواست وام را در حداکثر یک هفته تکمیل کنید.

اسنپ‌پی، اولین ارائه دهنده BNPL (الان بخر، بعدا پرداخت کن) در ایران با نام سرویس اعتباری است که ارائه این سرویس را با هدف ایجاد فراگیری مالی از سال ۹۹ آغاز کرد. این مدل یکی از جدیدترین شیوه‌های پرداخت در دنیاست که محبوبیت زیادی به خصوص بین نسل جوان دارد. ارائه این خدمت توسط اسنپ‌پی، نقطه عطفی در صنعت پرداخت و ارائه اعتبار خرد در ایران بود که با استقبال گسترده کاربران مواجه شد.

اسنپ‌پی در شبکه‌های اجتماعی

©   |    کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت اطلس تجارت نوین دیبا (اسنپ‌پی) می‌باشد.